Şok UFO Görüntüleri???

İzlemek için tıklayın, ama hele bi soluklanın, sakin olun.

Uluslararası Uzay İstasyonu’nda (International Space Station – ISS) sıradan bir gündü ve astronotlar dışarıda rutin kontrol ve tamir işlerini gerçekleştiriyordu. O sırada kameralara bir cisim takıldı.

Ne olduğu anlaşılamayan, tanımlanamayan bu cisimlerin genel adı, “tanımlanamayan uçan cisim” kavramının İngilizce kısaltması UFO. Bizim ise UFO dendiğinde anladığımız şey ise uzay gemisi!!!

“Uzayda yalnız olmadığımız ispatlandı!” naralarının arasında, görüntüye giren cismin çok büyük olasılıkla bir uzay çöpü (daha önce fırlatılmış roket, mekik, uydu vb.’ye ait, boşlukta süzülen parçalar) ya da bir optik yanılma olabileceğini de unutmamak lazım.

Ama ne olduğu anlaşılıp da NASA – National Aeronautics and Space Administration tarafından bir açıklama yapılana kadar, görüntüdeki şey tam anlamıyla bir UFO!

NASA, söz konusu tartışmaları çıkaran videoyu Youtube kanalından kaldırmış (NASA bizden bir şeyler gizliyor). Çok isterseniz uzaylıların seksi fotoğrafları için yine de tıklayın tabi:

http://www.youtube.com/user/NASAtelevision

The following two tabs change content below.

Can

BNGL ilk kez Facebook sayfası olarak kurulurken, “Olm akademisyensin, bilim milim anlarsın bu işlerden. Gel bak böyle bir şey yapmak istiyoruz,” diye kandırıldı, kurucu üyeler arasında yer aldı. Bizimle iletişime geçtiğinizde ciddi cevaplar alırsanız Can’a denk gelmişsinizdir büyük ihtimalle.

Yazar: Can (tümünü gör)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.