Uyardık bak.

 

Uzay araştırmaları aslında uzaylıların gerçekte bizim okyanuslarımızda yaşadıklarını gizlemek için yapılan bir örtbas hareketidir! Gerçek uzaylılar Dünya’nın okyanuslarında sessiz ve derinden ilerliyorlar!!1!

Örtbas olup olmadığını bilmiyoruz ama hakkaten de derinlerde hiç bilmediğimiz bir canlı popülasyonu var. Denizin 1000-4000 metre derinliklerinde yaşayan canlıların tesadüfen balık ağlarına takılması sonucu bu canlıları fotoğraflamaya başlayan Roman Fedortsov isimli Rus denizcinin Twitter hesabı, cogacaip fotoğraflarla dolu.

Baştan uyarıyoruz ama, resimler gerçekten çok korkunçlu. Sizi korkutmamak için sadece en sevimlisini (!) buraya örnek olarak koyduk, geri kalanına bakmak kendi cesaretinize bağlı. Valla şaka değil, bakmadan önce kendinizi hazırlayın 🙂

Biz haberi şu sayfadan öğrendik http://www.sciencealert.com/this-deep-sea-fisherman-has-been-posting-his-finds-on-twitter-and-it-s-legit-terrifying. Orijinal Twitter hesabı da şurada https://mobile.twitter.com/rfedortsov/media.

 

 

The following two tabs change content below.

Tılsımlı Kuark

Beğendiği bilimsel haberleri kendi çapında paylaşırken bir gün, “Gel burada paylaş, bir işe yarasın,” dediler. O gün bugündür yazıyor işte. Durduramıyoruz. Mühendis ama gönlü sosyal bilimlerde. Işığı çok sever. Bir de Solvay Konferansı’na katılmak isterdi çünkü bütün favori insanları orada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.